Kuchnia marzeń

Naszą specjalnością są przede wszystkim meble kuchenne

Projektujemy je zgodnie z najnowszymi trendami i dbając o to, by każdy, nawet najdrobniejszy element znajdował się na swoim miejscu.

Kuchnia z salonem

Projektujemy zarówno kuchnie zamknięte, jak i otwarte

Projekt kuchni z salonem dopasowujemy do przestrzeni, tak żeby w pełni zgadzał się ze stylem całego wnętrza, tworząc jednolitą, spójną całość.

Meble do każdego pomieszczenia

Nie ograniczamy się wyłącznie do mebli kuchennych

Wykonujemy również wszelkiego rodzaju zabudowy wnętrz oraz meble wolnostojące, takie jak szafy wnękowe, garderoby, różnego rodzaju szafki.

Perfekcyjne wykonania

Dokładność i profesjonalizm wykonania

Żeby zapewnić naszemu klientowi całkowity komfort współpracy, na każdym etapie ustalamy jej szczegóły. Staramy się usprawnić zrealizowanie projektu, ale nie pomijamy żadnego z ważnych elementów.

Zebranie wymagań

Najczęściej realizacja przebiega w kilku sekwencjach: na początek wystarczy nam orientacyjny pomiar dostarczony przez zleceniodawcę (możemy również sami wykonać tę usługę za ustaloną wcześniej dopłatą). Na tym etapie poznajemy wyobrażenia klienta, konfrontując je z możliwościami i faktycznymi potrzebami.

Projekt

Projekt przygotowujemy dopiero po zebraniu wymagań (jeśli klient posiada już swój projekt, realizujemy pracę na jego podstawie). Na życzenie klienta przygotowujemy również, za odpowiednią opłatą, projekt wykonany przez architekta, z którym stale współpracujemy.

Profesjonalna realizacja

Po przygotowaniu projektu przystępujemy do przygotowania oferty. Ma ona najczęściej kilka wariantów, z których można częściowo lub w pełni skorzystać. Po podjęciu decyzji i akceptacji projektu podpisujemy umowę. Jeśli w trakcie wykonywania prac pojawi się konieczność wprowadzenia zmian, sporządzamy aneks do umowy.

Dostarczenie zamówienia

Dostarczenie i montaż zamówienia w miejscu wskazanym przez klienta

Najnowsze aktualności

bieżąca praca firmy - realizacje i informacje z działania.

Dlaczego jesteśmy najlepsi?

sporód innych
0%

Zadowolonych klientów.

0

Zrealizowanych projektów

0

godzin rozmów z klientami

0

lata doświadczenia w branży

Opinie o naszej firmie

Co mówią o nas?
 • Profesjonalizm w każdym calu. Kuchnia i szafy wyglądają dokładnie tak jak chciałam... a nawet lepiej. Całość wykonana z dużą dbałością o szczegóły. Szczerze polecam.

  Ewa

 • Firma Marcwood to profesjonaliści. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Polecałam, polecam i będę polecać!

  Aga

 • „Kombinujemy żeby było super” - taką wiadomość otrzymałam od Pana Marcina, gdy wysłał mi projekt szafki o nietypowym wnętrzu dostosowując się do mojej prośby. Zamówiona kuchnia jest piękna, starannie wykonana i do tego perfekcyjnie zamontowana, co w bloku z wielkiej płyty jest wyczynem. Ponadto przemiły kontakt i otwartość na potrzeby klienta. Marcwood to profesjonaliści godni polecenia.

  Katarzyna

 • Dziękuje za niesamowita współpracę moje motto brzmi nie ma rzeczy niemożliwych i tak tez przebiegała nasza współpraca... Rzetelni wachowcy, pomocni i otwarci na wszelkie uwagi i pomysły. Czekam z niecierpliwością na kolejna realizacje w moim domu. Pozdrawiam cały zespół

  Ines

 • Spełniają marzenia jedyni którzy powiedzieli że się uda zrobić wszystko

  Karina

 • Szybko, sprawnie, solidnie, pełna rekomendacja

  Wiktor